TOALETA AKO NEODDELITEĽNÁ SÚČASŤ KÚPEĽNE

V prípade toalety hrá zásadnú úlohu jej hygienickosť, tým skôr, ak máte malé deti. Pre rodinu Hučkovcov sme preto zvolili klozet rimless, ktorý ponúka vysoký hygienický štandard.

Rimless toalety, teda tie bez oplachového kruhu, patria medzi stále obľúbenejšie a vyhľadávanejšie. Pre rodinu Hučkovcov sme do oboch kúpeľní zvolili klozet Mio rimless. Ten poskytuje vysoký stupeň hygieny. Vďaka technológii splachovania bez oplachového kruhu je misa rovnomerne umytá na jedno spláchnutie a nedochádza k usádzaniu nečistôt a baktérií na ťažko dostupných miestach. Toaleta sa tak udržiava ľahšie čistá. Jednoduchej údržbe napomáha aj elegantná konštrukcia toalety bez zbytočných záhybov.

 

Klozet Mio disponuje technológiou splachovania bez oplachového kruhu a ponúka úsporné splachovanie 4,5/3 l.

Okrem toho ale klozet Mio rimless ponúka tiež úsporné splachovanie 4,5/3 l a zamedzuje tak zbytočnému plytvaniu, čo korešponduje i so životným prístupom Hučkovcov. Iba pre predstavu, toalety s týmto splachovaním pri piatich užívateľoch prinášajú úsporu viac ako 15 000 litrov vody za rok oproti toaletám, ktoré umožňujú splachovanie 6 litrov.

Klozet je doplnený ultra tenkým sedadlom s poklopom so systémom Slowclose na spomalenie zatvárania. Vďaka tomu sa predíde hluku, ale tiež poškodeniu povrchu keramiky.

                                 

Vďaka svojej konštrukcii je WC Mio ľahké na údržbu       Klozet je doplnený poklopom so systémom Slowclose

Tip značky Jika:

Pri kompletnej rekonštrukcii kúpeľne a toalety odporúčame riešenie formou podomietkového modulu a závesného WC. Pokiaľ ale chcete novú toaletu a nechcete sa púšťať do veľkých stavebných úprav, ktoré sú spojené s inštaláciou podomietkového modulu, odporúčame výmenu starej toalety za nový kombiklozet s úspornejším splachovaním. Ideálne je zvoliť klozet s nádržkou, ktorá má vložku proti roseniu. Tá bráni vlhkosti kondenzovať na povrchu. Takouto nádržkou disponuje napríklad klozet Tigo, ktorý predstavuje ideálne riešenie aj do malých priestorov. Celková hĺbka toalety je totiž len 62 cm.  Pri sedacej časti sa však podarilo zachovať štandardných 43 cm, čím toaleta nijako nestráca na pohodlí.

Kombiklozet Tigo predstavuje ideálne riešenie, ak chcete vymeniť toaletu a nechcete sa púšťať do väčších stavebných úprav.

Riešenie Štandard Plus Riešenie Premium
  Pdf súbor na stiahnutie  Pdf súbor na stiahnutie