Financovanie

Prestavba a modernizácia bývania nebýva nikdy jednoduchá. Vyžaduje si dôkladné plánovanie a hľadanie najvhodnejšieho spôsobu financovania. Vždy sa však oplatí spoľahnúť na skúsených odborníkov. Špecialisti z Prvej stavebnej sporiteľne sú tu pre vás už viac ako 25 rokov.

PLÁNUJETE IBA MENŠIE ÚPRAVY?

Postačuje vám na financovanie prestavby čiastka do 50 000 €? V tom prípade neváhajte a využite náš úver zo stavebného sporenia, ktorý nie je potrebné zabezpečiť nehnuteľnosťou. Vďaka tomu, že nebudete riešiť úkony súvisiace so zápisom záložného práva a poistením domu, ušetríte svoj čas aj peniaze. Navyše, náš úver má spravidla nižšiu úrokovú sadzbu ako porovnateľné spotrebiteľské úvery v iných bankách. Dôležité je tiež, že splatnosť nášho úveru môže byť až 30 rokov (oproti štandardným 8 rokom), vďaka čomu mesačná splátka úveru zaťaží váš rodinný rozpočet iba minimálne.

                                                                                     Viac informácií

 

ČAKÁ VÁS ŠTANDARDNÁ PRESTAVBA?

Ako ju ale zaplatiť? Máme pre vás riešenie v podobe nášho úveru na financovanie výstavby ale aj prestavby rodinného domu. Maximálna výška takéhoto úveru je až 170 000 € na jednu zmluvu o stavebnom sporení. Ponúkame vám niekoľko tipov a užitočných rád, prečo siahnuť práve po tomto úvere. Garantujeme vám fixáciu priaznivej úrokovej sadzby až na 5 rokov. Na vypracovanie znaleckého posudku na nehnuteľnosť môžete využiť našich zmluvných znalcov. Pri nečakaných životných situáciách máte možnosť odkladu splátok. Dobu splácania úveru si viete skrátiť mimoriadnymi vkladmi.

                                                                                      Viac informácií

 

CHCETE KVALITU A NIE KOMPROMISY?

Rozhodli ste sa pre prestavbu alebo výstavbu svojich snov? Výborne. Je ale nepochybné, že za kvalitné materiály a nadštandardné vybavenie treba zaplatiť niečo navyše. Máme pre vás riešenie a financovanie nemusí byť problém. Dokonca ani vtedy, ak nemáte záložný objekt. Práve vtedy môžete využiť náš špecifický úver – „postupné financovanie“. Aké sú jeho výhody? Záložným objektom je stavba, ktorú práve prestavujete alebo staviate a pri posudzovaní zabezpečenia úveru akceptujeme jej budúcu hodnotu. Finančné prostriedky z úveru budeme uvoľňovať postupne, ako bude váš nový domov rásť. Výška úveru môže byť až 340 000 € na jeden financovaný objekt.

                                                                                         Viac informácií

 

 

Zaujala vás naša ponuka? Tak potom neváhajte a dohodnite si stretnutie s našim obchodným zástupcom, ktorý vám vypracuje individuálnu ponuku presne podľa vašich potrieb a možností.

                                                                                         Mám záujem