RIEŠENIE PLOCHEJ STRECHY RODINNÉHO DOMU

RIEŠENIE PLOCHEJ STRECHY STREŠNÝM SYSTÉMOM ICOPAL 

Riešenie Icopal pre zdravé bývanie

Pre plochú strechu, ktorá sa nachádza nad vstupom do domu Hučkovcov, navrhli odborníci spoľahlivé riešenie ICOPAL ŠTANDARD s krytinou Monarfin FM na báze mPVC.

Hučkovci vďaka tomu získajú nasledujúce výhody:

  • spoľahlivé riešenie za dostupnú cenu
  • cenovo výhodnú zostavu
  • osvedčené systémy skladieb
  • typická skladba strechy s PVC krytinou

 

Produktové riešenie Icopal pre plochú strechu

Dva varianty zhotovenia plochých striech sú navrhnuté tak, aby zabezpečili spoľahlivú a funkčnú plochú strechu a zároveň zodpovedali finančným možnostiam majiteľov rodinných domov.

Vo variantoch RenovActive Štandard a RenovActive Štandard Plus sa odporúča riešenie ICOPAL ŠTANDARD s krytinou Monarfin FM na báze mPVC. Vo variante RenovActive Premium sa uvažuje so zelenou strechou z línie Eco-Active, ktorá nielen chráni, ale zároveň prispieva ku trvalo udržateľnému stavebníctvu.

 

Riešenie Icopal pre ekológiu

Dnes najmä v mestách dochádza k hromadnej výstavbe, ktorou sa stále viac zahusťuje životný priestor a zmenšuje podiel pôvodnej zelenej plochy. Riešením tejto situácie je využitie plochých striech ako aktívneho priestoru, ktorý zároveň sprostredkúva kontakt jeho obyvateľov s prírodou.

Konkrétnym príkladom zelenej strechy je línia Eco-Active od výrobcu Icopal, ktorá je navrhnutá aj na plochú strechu garáže domu Hučkovcov.

Špecifikácia odporúčaných výrobkov Icopal pre plochú strechu

 

Štandard Štandard Plus Premium
Pdf dokument na stiahnutie Pdf dokument na stiahnutie Pdf dokument na stiahnutie