Renovactive poradňa: Aj vy chcete novú strechu nad hlavou?

18. 07. 2019 | Tešíte sa z teplého počasia a dlhších dní? Tiež ich chcete využiť na obnovu alebo úplnú výmenu vášho bývania? Dobre robíte, leto je totiž mimoriadne vhodné ročné obdobie na rozbehnutie podobných projektov, ktoré sa postarajú o váš pohodlnejší život a nezaťažia priveľmi váš rodinný rozpočet. Áno, čítate dobre. Nezaťažia. Len treba vedieť, ako na to.

Radí Prvá stavebná sporiteľňa:

Neurobte rovnakú chybu, ako mnohí iní ľudia, ktorí na to zabudli. Na bývanie treba jednoducho myslieť čo najskôr. A pomôže vám s tým sporenie, ktoré je určené špeciálne na riešenie problémov s bývaním. Po novom vám totiž banky nepožičajú na kúpu vlastného bytu alebo domu plnú sumu z ceny nehnuteľnosti. Istú časť už musíte „vyloviť“ z vlastného vrecka. Práve preto je dôležité začať so sporením čo najskôr. Ideálne riešenie na bezpečné a výhodné zhodnotenie peňazí pre vás i vašu rodinu je stavebné sporenie so štátnou prémiou. Vďaka tomuto sporeniu si pripravíte finančné prostriedky na rekonštrukciu súčasného alebo na kúpu nového bývania. Počas sporenia získate úrok z vkladov a štátnej prémie až 1 % ročne a po splnení podmienok máte nárok aj na štátnu prémiu.

 

O vynovenej streche nad hlavou už nemusíte len snívať. Máme pre vás úver bez založenia nehnuteľnosti až do výšky 50 000 eur. Je ideálnym riešením na modernizáciu alebo prestavbu vášho súčasného bývania. Využiť ho môžete aj na dofinancovanie vašich bytových potrieb. Tento úver bez založenia nehnuteľnosti je úver zo stavebného sporenia. Poskytneme vám ho ako stavebný úver alebo medziúver. A nezabudnite, že naši sporiaci klienti získajú vždy výhodnejšie úverové podmienky ako klienti bez predchádzajúceho sporenia.

Ak na svoje nové, vysnívané bývanie alebo na rekonštrukciu svojho starého bývania potrebujete viac peňazí, opäť ste na správnej adrese. Prvá stavebná sporiteľňa má pripravený aj úver, kde môžete získať na jednu zmluvu o stavebnom sporení dokonca až 170 000 eur. Tento úver síce budete musieť založiť nehnuteľnosťou, ale úroková sadzba bude ešte nižšia ako v predchádzajúcom prípade! A navyše si splátky môžete rozložiť až na 30 rokov, čo vám v kombinácii s mimoriadne výhodnou úrokovou sadzbou pomôže, aby ste si svoj sen o lepšom bývaní splnili.

Výhodou našich medziúverov je dlhá doba ich splatnosti – až 30 rokov a mimoriadne nízka úroková sadzba. Viac vám radi povieme na čísle 02/58 55 58 55 alebo na www.pss.sk.