ODVODNENIE ŠIKMEJ STRECHY

RIEŠENIE ODVODNENIA ŠIKMEJ STRECHY RODINNÉHO DOMU

Riešenie KJG pre zdravé bývanie

 

Výber odkvapového systému alebo ľahkej strešnej krytiny UNI ktorú máme taktiež v ponuke, je vo väčšine prípadoch prvý krok pri rekonštrukcii poprípade novostavby rodinného domu. Pre projekt RenovActive bol navrhnutý lakovaný odkvapový systém hranatý v antracitovom prevedený RAL 7016.

Hranatý odkvapový systém KJG má vysokú záruku na materiál i farbu z dôvodu svetových, kvalitných dodávateľov materiálov. Materiál má kvalitnú povrchovú úpravu čo ukazuje štruktúra obojstranne lakovaného materiálu. To isté platí aj pre produkty ktoré sa vyrábajú z plechov bez povrchovej úpravy a sa lakujú v KJG lakovni. Kde ročne nalakujeme vyše 13 miliónov kusov výrobkov.

ŠTRUKTÚRA OBOJSTRANNE LAKOVANÉHO MATERIÁLU

Vrchný lak 25/25 μm alebo vrchný lak 35/35 μm

Produktové riešenie KJG

RenovActive má za cieľ ukázať dostupnosť renovácie bežného domu na zdravé, energeticky úsporné a moderné bývanie. Ponúka tri úrovne renovácie typického štvorcového rodinného domu. Tri varianty materiálových a technologických riešení sú navrhnuté tak, aby zabezpečili potrebnú funkčnosť a zároveň zodpovedali finančným možnostiam majiteľov rodinných domov.

           Štandard     Štandard Plus                  Premium
polkruhový odkvapový systém
KJG pozink lakovaný

hranatý odkvapový systém 
KJG pozink lakovaný

polkruhový odkvapový systém
W.15 pozink lakovaný

Riešenie pre ekológiu

Hlavnou prioritou spoločnosti je minimalizovať svoj vplyv na životné prostredie využívaním surovín bez obsahu škodlivých látok a ekologického baliaceho materiálu s možnosťou recyklácie. Cieľom je, aby bola spoločnosť KJG vďaka stálej inovácii a zlepšovaniu kvality uznávanou značkou kvality s prvotriednym portfóliom produktov a služieb v oblasti výroby a predaja odkvapových systémov, ľahkej strešnej krytiny a klampiarskeho príslušenstva.