INTERIÉROVÉ FARBY

INTERIÉROVÉ FARBY

Riešenie MAPEI pre zdravé bývanie

Interiér domu Hučkovcov vymaľujeme náterovou farbou pre dekoratívnu úpravu stien Dursilite. Tá im zaručí nielen krásny, ale aj čistý domov.

Vďaka špeciálnemu zloženiu náterových farieb Dursilite sa na povrchu steny vytvorí kompaktný, vysoko odolný film, ktorý zabraňuje prieniku špiny do povrchu.

Hučkovci vďaka tomu pomocou špongie jednoducho odstránia vzniknuté škvrny. Náter si zachováva schopnosť odpudzovať nečistoty počas celej svojej životnosti. Steny tak zostávajú čisté v priebehu mnohých rokov.

Ďalšou výhodou pri renovácii starých interiérov je vynikajúca krycia schopnosť dekoračných náterov Dursilite. Pomáha obnoviť tmavé a žiarivé odtiene, a to aj na starých stenách so škvrnami od nečistôt, ktoré sa zvyčajne náročne prekrývajú.

Na dosiahnutie dokonalého vzhľadu postačuje menej vrstiev. Vďaka tomu sa výrazne skracuje čas maliarskych prác a znižuje spotreba materiálu.

Produktové riešenie Mapei

Dva varianty dekoratívnych úprav sú navrhnuté tak, aby zabezpečili krásny interiér a zároveň zodpovedali finančným možnostiam majiteľov rodinných domov.

Vo variantoch RenovActive Štandard a RenovActive Štandard Plus sa odporúča použitie umývateľná náterová farba s penetračným náterom. Vo variante RenovActive Premium sa uvažuje s umývateľnou náterovou farbou, ktorá zároveň chráni steny proti vzniku plesní.

Špecifikácia odporúčaných výrobkov MAPEI

 

                    Štandard Plus                                   Premium 
Pdf dokument na stiahnutie Pdf dokument na stiahnutie

Riešenie Mapei pre ekológiu

Stratégia spoločnosti Mapei je dlhodobo postavená na troch základných pilieroch: špecializácia, partnerstvo a inovácia. Tieto hodnoty uplatňuje aj smerom k ochrane životného prostredia, a to predovšetkým dodávkami výrobkov stavebnej chémie vhodných do projektov trvalo udržateľného stavebníctva.

Mapei podporuje vývoj a presadzovanie materiálov:

  • s nízkou emisiou prchavých organických látok,
  • s nízkou prašnosťou počas ich miešania a skladovania, respektíve materiálov, ktoré prispievajú k udržiavaniu čistého životného prostredia a ochrane zdravia pracovníkov,
  • zabraňujúcich tvorbe plesní (ak sa aplikujú vo vlhkom prostredí),
  • prispievajúcich k zvýšeniu komfortu životného prostredia (napríklad zlepšením akustických vlastností, pohlcovania hluku a pod.).

Zaujímavá vás, ako sme maľovali interiér? Sledujte náš stavebný denník.

                                              Stavebný denník